Oficjalny portal przedszkola: Zespół Placówek Oświatowych

Zespół Placówek Oświatowych
w Dziewkowicach

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

ABC Wolontariatu

25 maj 2021
Zapraszamy na swoje lekcje
Nasza placówka przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pn. „Zaproś mnie na swoją lekcję”.
Inicjatywa ta zrzesza najambitniejszych nauczycieli oraz specjalistów z całego kraju, którzy nieodpłatnie prowadzą zajęcia online dla dzieci i młodzieży.
24 maja uczniowie klas V – VII oraz opiekunka Klubu Wolontariatu, uczestniczyli w spotkaniu pt. „ABC szkolnego wolontariatu”, zrealizowanym w trybie hybrydowym. Naszym gościem była p. Aleksandra Baumann, opiekunka Szkolnego Wolontariatu w PSP w Łobżenicy.
Obecni na spotkaniu uczniowie mieli okazję dowiedzieć się i przypomnieć najważniejsze idee wolontariatu oraz pochwalić się swoimi działaniami zrealizowanymi na rzecz lokalnej społeczności. Młodsi uczniowie zostali zmotywowani do podejmowania działań wolontariackich, które będą realizowane w roku szkolnym 2021/2022.
Na wrzesień zaplanowano kolejne spotkanie z p. Aleksandrą oraz wolontariuszami z PSP w Łobżenicy, będziemy mogli dzielić się swoimi pomysłami oraz spostrzeżeniami na temat działalności Koła Wolontariatu. Już niebawem odbędzie się następne spotkanie w ramach akcji „Zaproś mnie na swoją lekcję”, tym razem tematem przewodnim będą motywacja i tolerancja. Serdecznie zachęcamy naszych podopiecznych do aktywnego udziału w warsztatach.

Natalia Krzewicka


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Regina Krawiec-Dimitrowa (2021-05-26 16:29:18)
Informację zmodyfikował(a): Regina Krawiec-Dimitrowa (2021-05-26 16:38:51)
Liczba odwiedzin: 141001
Do góryStopka

Zamknij