Oficjalny portal przedszkola: Zespół Placówek Oświatowych - Przedszkole Publiczne

Zespół Placówek Oświatowych - Przedszkole Publiczne
w Dziewkowicach

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
21 wrzesień 2023
21 września nasze przedszkole odwiedziła higienistka stomatologiczna pani Alicja Gabor, która w ramach programu profilaktyki próchnicy dla dzieci przeprowadziła z przedszkolakami zajęcia dotyczące higieny jamy ustnej. Korzystając z modelu szczęki, pani higienistka zademonstrowała dzieciom sposób prawidłowego czyszczenia zębów, aby były czyste i zdrowe. Pokazała im różne rodzaje szczoteczek i past do zębów. Każdy przedszkolak miał możliwość obejrzeć inne przedmioty służące do utrzymywania czystości zębów, m. in.: nitki dentystyczne, szczoteczki i wykałaczki.

20 wrzesień 2023
„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

18 wrzesień 2023
"EKOZABAWKA" jest organizowana przez Zespół Placówek Oświatowych- Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach. Jest skierowane do wszystkich przedszkolakow naszej placówki.. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przestrzennej ekologicznej zabawki dowolną techniką, z dowolnie wybranych materiałów ekologicznych lub surowców wtórnych (butelki, gazety, kartony itp.) Podpisane prace należy dostarczyć do: naszego przedszkola do 2.10 2023r.. Koordynatorkami konkursu są Panie Małgorzata Marzok oraz Agnieszka Fecek. Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie. Owocnej pracy i dużo zabawy!

17 wrzesień 2023
15 września obchodziliśmy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-27 22:15:01)
Informację zmodyfikował(a): Regina Krawiec-Dimitrowa (2023-09-21 20:28:30)
Liczba odwiedzin: 219409
Do góryStopka

Zamknij