Oficjalny portal przedszkola: Zespół Placówek Oświatowych

Zespół Placówek Oświatowych
w Dziewkowicach

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
27 wrzesień 2021
24 września przedszkolaki z grupy starszaków brały udział w przedstawieniu grupy teatralna Dell Arte z Opola z przedstawieniem „Koziołek Szołek”. Aktorzy Andrzej Skiba i Dariusz Różański w zabawny sposób opowiedzieli i przypomnieli nam przygody Koziołka Matołka. Całość odbywała się na dużej scenie Strzeleckiego Ośrodka Kultury i była realizowana w ramach projektu "Przedszkolak Poznaje Świat".

Spektakl był bardzo zabawny i często wywoływał gromki śmiech na widowni. Zrealizowany w formie teatru otwartego, grany w bliskim kontakcie z jedyną publicznością- naszymi starszakami wraz z Paniami poruszył i rozbawił wszystkich do łez. Dzieci z zaciekawieniem i radością uczestniczyły w tym spektaklu. Pozostałe przedszkola Gminy Strzelce Opolskie oglądały to piękne przedstawienie za pośrednictwem internetu.

Była to niesamowita przygoda, która wszyscy zapamiętamy długo. Starszaki poznały nie tylko pracę aktora,widziały scenę, kostiumy, rekwizyty, dekoracje ale miały możliwość zobaczenia w jaki sposób są nagrywane takie spektakle na żywo, które wielokrotnie sami oglądaliśmy w naszym przedszkolu. Sprzęt, nowa technologia też zrobiły na nich wielkie wrażenie.

20 wrzesień 2021
Każdy przedszkolak dobrze wie
Że kiedy wrzesień już kończy się
Od najmłodszego aż po starszaka
 Wszyscy świętują dzień przedszkolaka!

16 wrzesień 2021
16 września przedszkolaki miały okazję podziwiać niecodzienne wydarzenie na niebie. Otóż w godzinach popołudniowych nad naszym przedszkolem można było zobaczyć mierzący 75 m Zeppelin. Maszyna leciała kilkaset metrów nad ziemią i wzbudziła duże zainteresowanie przedszkolaków . Było to niecodzienne zjawisko, które z pewnością długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

3 wrzesień 2021
PRZESYŁAMY KILKA ZDJĘĆ Z PIERWSZYCH DNI W PRZEDSZKOLU

1 wrzesień 2021
Witamy po wakacjach wszystkich naszych wspaniałych przedszkolaków, w szczególności tych, którzy po raz pierwszy odwiedzają nasze przedszkolne progi. Obiecujemy, że czeka nas fantastyczny rok pełen wspólnych przygód, doświadczeń zabaw i odkrywania świata wraz z kolegami i koleżankami z grup oraz ich Paniami.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z plakatami informacyjnymi, które uprzyjemnią choć trochę wspólne przebrnięcie przez okres adaptacyjny, ale także po prostu umilą i ułatwią powrót dzieci do przedszkola.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-27 22:15:01)
Informację zmodyfikował(a): Regina Krawiec-Dimitrowa (2021-09-28 13:08:39)
Liczba odwiedzin: 149200
Do góryStopka

Zamknij